Prawa autorskie

21 września 2009 | Możliwość komentowania Prawa autorskie została wyłączona

Prawa autorskie

Kochani! Wszystkie teksty, zamieszczone w poszczególnych działach są mojego autorstwa. Także prezentacje, które zamieściłem na tej stronie. Jeżeli zamierzacie wykorzystywać te treści nie tylko dla własnego użytku, nie dla osobistej refleksji i formacji, to bardzo proszę o kontakt ze mną w celu uzyskania zgody.
W prezentacjach użyłem w niektórych slajdach zdjęcia, których nie jestem autorem. Jeżeli naruszyłem czyjeś prawa autorskie, to proszę o poinformowanie mnie o tym.

Kim jestem?

Mieczysław Guzewicz, ur. w roku 1959, od 28 lat żyjący w małżeństwie, ojciec trojga dzieci. Doktor teologii biblijnej, członek –konsultor Rady d/s Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, członek Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji d/s Rodziny. Pracuje jako katecheta z I LO we Wschowie.

Jest autorem licznych publikacji i opracowań z zakresu problematyki małżeństwa i rodziny, wychowania religijnego dzieci, cierpienia w Biblii. Prowadzi rekolekcje, konferencje i prelekcje dla osób chorych, środowisk medycznych, duszpasterzy, doradców życia rodzinnego, narzeczonych, małżonków i rodziców.